O nas – apartamenty na Mokotowie

Layetana

Layetana to firma deweloperska, która powstała w Barcelonie w 1964 roku. Od momentu założenia Layetana koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Każdy projekt realizowany jest z niezwykłą starannością, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Layetana dąży do tworzenia budynków, które ułatwiają życie i pracę oraz sprawiają, że architektura miasta staje się bardziej spójna. Od niemal pięćdziesięciu lat Layetana stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Powołaniem i największą z wartości Leyetana jest poprawa standardu i jakości życia mieszkańców wielkich aglomeracji, poprzez wprowadzanie oferty najwyższej jakości usług, opracowanych przez ludzi - dla ludzi.

Layetana Real Estate otrzymała tytuł Przyjaznego Dewelopera 2016.

Gazeta Finansowa oraz miesięczniki Home&Market i Gentleman opublikowały raport specjalny "Przyjazny Deweloper 2016"* czyli listę najlepszych deweloperów i najciekawszych inwestycji. 

*Raport specjalny "Przyjazny Deweloper 2016" Gentleman/ Home&market / Gazeta finansowa;  wrzesień 2016

 

sPlace Park

Piękno i funkcjonalność

Jako drugi nasz projekt, położony na warszawskim Żoliborzu, kusi piękną architekturą oraz bardzo szerokim wachlarzem udogodnień powiązanych ściśle z wspieraniem środowiska naturalnego. sPlace Park stanowi nasz nowoczesny projekt z 66 apartamentami, w których każdy mieszkaniec będzie mógł poczuć się wyjątkowo i komfortowo.

Wieża Agbar

Żywioły w budynku

Wieża Agbar zaprojektowana przez wybitnego francuskiego architekta Jeana Nouvela jest uznawana za jedno z ważniejszych dzieł w jego twórczości. Architekt tworząc projekt Wieży Agbar miał kreatywną wizję gejzeru, który wyrzuca w górę ogromny nurt wodny, stąd kolorystyka wieży nawiązująca do wody i nieba. Nouvel zainspirował się również twórczością Gaudiego o czym przypominają obłe kształty budynku. Wieża Agbar jest bez wątpienia prawdziwą perełką zarówno na mapie Barcelony, jak i w portfolio Layetana.

Las Arcadias

Stylowo i ze smakiem

Inwestycja Las Arcadias została stworzona z myślą o seniorach. Zakłada poprawę jakości życia mieszkańców w dojrzałym wieku poprzez umożliwienie im dostępu do różnych usług i udogodnień. Las Arcadias znajduje się w malowniczym miasteczku Terrassa w północno-wschodniej Hiszpanii.

Fleming

Elegancja i ekskluzywność

Dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość stworzyliśmy zespół apartamentów Fleming w Barcelonie. Inwestycja ta zachwyci każdego, dla kogo dobry styl i elegancja stanowią główne atuty nieruchomości.

Wieża Fira

Turystycznie i rozwojowo

W Barcelonie, tuż obok największego europejskiego centrum wystawienniczego znajduje się Wieża Fira, zespół pomieszczeń hotelowo-biurowych. Cechą charakterystyczną tego obiektu są opływowe kształty wnętrz. To kolejna inwestycja Layetana, która znajduje się na liście najciekawszych budynków w stolicy Katalonii.

Son Quint

Wakacje przez cały rok

Majorka to idealne miejsce na wypoczynek, nie tylko wakacyjny. W samym sercu tej niezwykłej wyspy, w Palma de Mallorca powstała inwestycja Son Quint. Najwyższa jakość i architektoniczny minimalizm, to znaki rozpoznawcze tego projektu. Prestiżowe usytuowanie Son Quint pozwala cieszyć się wspaniałymi widokami z okiem, a bliskie sąsiedztwo pól golfowych i innych obiektów sportowo-rekreacyjnych w pełni korzystać z bogatej infrastruktury turystycznej.